Із пленарного засідання сесії міської ради
Позачергове 42 пленарне засідання, яке провів міський голова Володимир Шматько, відбулось за участі 19 депутатів із 34 обраних.
Депутати розглянули 6 питань порядку денного.
Зокрема, депутатським корпусом розглянуто проект рішення від 09 серпня 2018 року № 1 «Про покладання повноважень на замовника природоохоронного заходу» . Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 04 липня 2018 року №529-р «Про виділення коштів для здійснення у 2018 році природоохоронних заходів», Міністерством екології та природних ресурсів заплановано виділення коштів у розмірі 13,5 млн грн. для реконструкції біологічних очисних споруд продуктивністю 7 000 м.куб/доб з виділенням 1-го пускового комплексу на 4000м. куб/доб. Реалізація таких заходів забезпечить очищення 4000м. куб/доб каналізаційних стоків, що суттєво зменшить забруднення навколишнього природного середовища.
Задля отримання 13,5 млн грн., начальнику КП «Чортківське ВУВКГ» Віктору Гордієнку необхідно підготувати та надати пакет необхідних документів у Міністерство екології України.
Міський голова Володимир Шматько з цього приводу зазначив: «Питання порядку денного є надзвичайно важливим для нашого міста. Будівництво 1-го пускового комплексу на 4000м. куб/доб є нагальною справою для Чорткова. Прийнявши рішення щодо покладення на КП «Чортківське ВУВКГ» Чортківської міської ради повноваження замовника природоохоронного заходу сьогодні, а не на черговій сесії, дасть змогу оперативно опрацювати документи, і відповідно будівництво розпочнеться швидше».
Наступним питанням черги денної депутати затвердили проектно-кошторисну документацію до проекту «Упорядкування зон санітарної охорони центрального водозабору питного водопостачання вздовж р. Серет в м. Чорткові Тернопільської області – капітальний ремонт» на суму 5 965 416 грн.
Розглянувши лист начальника КП «Чортківське ВУВКГ» Віктора Гордієнка № 1700/01-12 від 08 серпня 2018 року, депутати підтримали рішення Про співфінансування проекту «Упорядкування зон санітарної охорони центрального водозабору питного водопостачання вздовж р. Серет в м. Чорткові Тернопільської області – капітальний ремонт» у сумі 1 193 083 грн., що становить 20% від загальної кошторисної вартості проекту.
Також депутатським корпусом внесено зміни в штатний розпис Чортківського комунального центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дорога в життя» з відділенням денного перебування м. Чорткова на 2018 рік та зміни до рішення міської ради від 12 грудня 2017 року № 894 «Про міський бюджет на 2018 рік».
Сектор з питань внутрішньої політики з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі