Чортківська спеціалізована школа-інтернат № 3 спортивного профілю I-III ступенів ім. Романа Ільяшенка Чортківської міської ради запрошує!
Шановні батьки та учні!
З метою створення умов для здобуття повної загальної освіти, залучення учнівської молоді до спортивної культури, відбору та спортивної підготовки обдарованих дітей, створення умов для розвитку їх індивідуальних здібностей, досягнення високих спортивних результатів рішенням міської ради від 24 травня 2018 року № 1054 “Про реорганізацію закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Чортківської міської ради” заклад загальної середньої освіти “Чортківська загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області” реорганізовано у заклад загальної середньої освіти “Чортківська спеціалізована школа-інтернат № 3 спортивного профілю I-III ступенів ім. Романа Ільяшенка Чортківської міської ради Тернопільської області”.
У закладі освіти планують розвивати власну соціальну базу: мережу спортивно-оздоровчих, профілактичних і культурних підрозділів.
Функціонуватимуть методичні об’єднання вчителів, діятиме психологічна та соціальна служба.
З метою збереження здоров’я учнів в умовах інтенсивної спортивно-тренувальної діяльності медичний персонал закладу постійно здійснюватиме медичний нагляд за станом їх здоров’я.
Зарахування учнів до початкової школи цього закладу освіти здійснюватиметься за наказом директора на підставі заяви одного з батьків або осіб, які їх замінюють, а також свідоцтва про народження дитини (копії), медичної довідки встановленого зразка документа.
Спортивно обдаровані, активні, цілеспрямовані учні!
Вас чекають за адресою:
м. Чортків, вул. Коновальця, 13. Конт. тел.03552 3 19 04; 097 75617 01
ПЕРЕТВОРИ СВОЮ ЛЮТЬ НА ЗБРОЮ: ДОЛУЧАЙСЯ ДО ОБ’ЄДНАНОЇ ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ «ЛЮТЬ»
Об’єднана штурмова бригада «Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – …Читати даліЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ВІД КІБЕРЗЛОЧИНЦІВ: ДИВІТЬСЯ ЧЕРГОВУ СЕРІЮ ПРОЄКТУ «КІБЕРБЕЗПЕКА.UA»
Фахівці з кібербезпеки надали рекомендації, які допоможуть вберегти особисті дані, а також знизити ризики потрапляння …Читати даліЧОРТКІВСЬКА МОЛОДІЖНА РАДА ТА ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ ОРГАНІЗУВАЛИ ТОЛОКУ
Оновлений склад Чортківської молодіжної ради продовжує приємно дивувати. «Молодіжка» зараз активна на багатьох фронтах, …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ЗУСТРІВСЯ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ СЕЛА БІЛА
Міський голова Чорткова Володимир Шматько разом із командою зустрілись із активними мешканцями села Біла …Читати даліНАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ?
КП «Міськсвітло»: • Прокладання, підключення електричної мережі (кабелів) для освітлення вул. Лесі Українки. • …Читати далі