Із засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням секретаря міської ради Ярослава Дзиндри.
На порядок денний внесено 10 питань, 2 з них стосувались доцільності позбавлення батьківських прав громадян, які не справляються з покладеними на них обов’язками. Щодо інших питань, розглянутих комісією, то це майнові питання та визначення місця проживання неповнолітньої дитини.
Розглянувши відповідний пакет документів, підготовлений працівниками служби у справах дітей, та детально обговоривши надану інформацію, члени комісії прийняли відповідні рішення, спрямовані на захист прав дітей.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
Останні новини
ДОПОМОГА ДЛЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ СОБАК ЧОРТКОВА!
Міський голова Володимир Шматько привіз із Польщі 500 кг корму для безпритульних собак! Це …Читати даліЗАПРОШУЄМО УКРАЇНЦІВ ЗІ СХОДУ ТА ПІВДНЯ ДО УЧАСТІ В ПРОЄКТІ «МИ – УКРАЇНА»!
Якщо ви переїхали до Тернопільської області через війну, ми пропонуємо вам стати частиною проєкту …Читати даліВЕЛИКИЙ ВЕСНЯНИЙ КОНЦЕРТ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ!
До Чорткова з концертом завітає заслужений артист України Володимир Вермінський та дует “Окрилені”! Насолоджуємось …Читати даліВІЗЬМИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІ! ТВОЯ ДУМКА – ВАЖЛИВА!
Для покращення естетичного вигляду громади, організації благоустрою та впізнаваності нашого міста серед інших, планується …Читати даліЧОРТКІВ МОЛИТЬСЯ ЗА ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ
Сьогодні, 24 лютого, у день третіх роковин повномасштабного вторгнення, у Національний день молитви на …Читати далі