Як у Чорткові відзначали Міжнародний день захисту дітей
У рамках проведення з 31 травня по 1 червня п. р. Днів Сталої Енергії у місті Чорткові, на центральній площі Героїв Євромайдану відбулись святкові заходи, приурочені Міжнародному дню захисту дітей.
Розпочалось святкове дійство з велопробігу та урочистої костюмованої ходи вихованців дитячих дошкільних навчальних закладів міста.
У вітальному слові міський голова Володимир Шматько, зокрема, зазначив:
«Міжнародний день захисту дітей – не просто веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству, батькам про необхідність захищати права малечі!
Наш святий обов’язок – прагнути, щоб усі діти росли щасливими, здоровими і в майбутньому стали свідомими громадянами своєї країни, гарними батьками та хорошими людьми!
Також, маємо навчати наше підростаюче покоління, у тому числі і власним прикладом, берегти природу й правильно заощаджувати енергію».
Очільник міста подякував за організацію святкових розважальних заходів для маленьких жителів нашого міста працівникам служби у справах дітей, Центру соціальної служби у справах дітей, сім’ї та молоді, управлінню освіти, молоді та спорту, управлінню культури, релігії та туризму, відділу муніципального розвитку, інновацій та енергоефективності .
Під час різноманітних заходів, що проходили під гаслом: «Природа сама дає нам енергію» присутніх розважали : вихованці Чортківського Палацу дітей та юнацтва, Центру соціальної реабілітації дітей- інвалідів «Дорога в життя», юні танцюристи хореографічного ансамблю танців «Галицькі візерунки», керівник танцювальних гуртків Палацу дітей та юнацтва Наталія Гребенюк, яка традиційно провела веселий флешмоб для малечі.
За підтримки міського голови Володимира Шматька, за активну участь у заходах, передбачених Днями сталої енергії (а саме: збір макулатури та використаних батарейок), працівники відділу муніципального розвитку, інновацій та енергоефективності нагородили усі навчальні заклади міста Чорткова стендами для розміщення інформації у сфері енергоефективності та енергозбереження в школах та дитсадках.
Впродовж усього дня проходили спортивні змагання «Тато, мама і я – енергоефективна сім’я!», профорієнтаційний квест «Енергія для правильного вибору професії», для маленьких художників конкурс малюнків на асфальті крейдою «Діти Чорткова за чисту енергію!», показові виступи з фрі-файту вихованців спортивного клубу «Характерник», флешмоб танцювальної студії «REAL DANCE STUDIO» під гаслом: «Розфарбуй життя- живи танцюючи!». Усі учасники конкурсів отримали подарунки (канцелярські товари).
У приміщенні міської ради відбувся майстер-клас з виготовлення екологічних виробів ручної роботи з паперу (макулатури), який привертає увагу дітей до раціонального використання вторинних ресурсів.
Також на малечу очікували різноманітні атракціони, аніматори, казкові герої, цікаві конкурси, морозиво, кульки та можливість перегляду мультфільмів у кінотеатрі 5D. Всі розваги для дітей були безкоштовні.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі