Підписано меморандум про співробітництво
Між Чортківською міською радою та відокремленим підрозділом «Київський обласний експертний центр енергоефективності» Державного підприємства «Київоблбудінвест» підписано меморандум про співробітництво.
У майбутньому така співпраця допоможе Чорткову у впровадженні міжнародного досвіду у таких сферах, як ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, енергоменеджмент, нетрадиційні та відновлювані джерела енергії та альтернативних джерел палива.
Міський голова Володимир Шматько:
«Місто Чортків послідовно і впевнено рухається до енергоефективності. Ми раді долучитися до різного роду ініціатив, пов’язаних з енергомодернізацією.
Вдячний за співпрацю».
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ФРАНЦУЗЬКА ПІДТРИМКА ДЛЯ ЧОРТКОВА: 30 ДІТЕЙ З НАШОЇ ГРОМАДИ ОЗДОРОВЛЯТЬСЯ У КАННАХ ЗА КОШТИ МІСТА-ПАРТНЕРА
Міський голова Чорткова Володимир Шматько перебував з робочим візитом у Франції, де провів чимало …Читати даліЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИПЛАЧУЄ 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ СІМ’ЯМ ЗА НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ
Чортківська міська рада виплачує по 10 тис. грн сім’ям (виключно – жителям Чортківської громади) …Читати даліВЕЛИКОДНІ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ: ХТО, КОЛИ І ДЕ МОЖЕ ОТРИМАТИ?
Напередодні величного християнського свята Великодня Чортківська міська рада продовжує традицію підтримки мешканців громади, яка …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ДІТИ, БАГАТІ ТАЛАНТАМИ!
На ІV Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі «Країна Кобзаря» наша талановита учениця Чортківська мистецька музична школа …Читати даліПЕРЕДВЕЛИКОДНІ ТЕПЛІ ЗУСТРІЧІ, ЯКІ ЄДНАЮТЬ СЕРЦЯ!
У Культурно-інтеграційний центр Чорткова тривають передвеликодні заходи, сповнені особливого тепла, щирості та радості спільного …Читати далі