Депутати заслухали та схвалили хід виконання міських програм
На черговій 36 сесії міської ради депутати заслухали звіти начальників відповідних структурних підрозділів про хід виконання прийнятих міською радою програм.
Зокрема, про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Чорткова за 2017 рік прозвітувала новопризначений начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності, депутат міської ради фракції “Солідарність” Світлана Черниш.
Аналізуючи соціально-економічний і культурний розвиток міста, Світлана Степанівна детально охарактеризувала стан промисловості, дорожньої інфраструктури, заходи по енергоефективності, капітальне будівництво та інвестиційну діяльність, житлово-комунальне господарство та енергозбереження, бюджетно-податкову політику та фінансову діяльність тощо.
Заслухавши та обговоривши стан виконання Програми у 2017 році депутати вирішили взяти її до відома.
З метою забезпечення комплексного розвитку м. Чорткова на 2018 рік депутатами затверджено Програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2018 рік. Програма розроблена відділом економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності спільно із структурними підрозділами міської ради.
Також заслухано звіти начальника відділу культури, туризму, національностей та релігії Наталії Ващишин про виконання Програми проведення культурно-мистецьких заходів в м. Чорткові у 2017 році,
Програми соціальної підтримки дітей, сім’ї та молоді на 2015-2017 роки (доповідач — начальник Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Руслан Пліщук),
Програми забезпечення розроблення містобудівної документації (генерального плану м. Чорткова), (доповідач — начальник відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Уляна Глущук).
Після обговорення звіти керівників відповідних структурних підрозділів взято до відома.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
КАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати даліЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА ТИМЧАСОВО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД КОСІННЯ ТРАВИ ЧЕРЕЗ АНОМАЛЬНУ СПЕКУ
Це стосується більшості парків, скверів та інших зелених зон громади. Водночас закликаємо представників багатоквартирних …Читати даліНАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати далі