ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ — НАША ВПЕВНЕНІСТЬ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ
З метою підвищення обізнаності безробітних щодо переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні у Чортківському районному центрі зайнятості систематично проводяться інформаційні семінари на тему “Легальна зайнятість”. Учасниками чергового семінару, який відбувся 06 березня 2018 року у приміщенні центру зайнятості, стали начальник Чортківського обєднаного управління Пенсійного фонду Михайло Сташків з фахавцями та головний спеціаліст — інспектр праці сектору з питань праці управління соціального захисту населення, сім`ї та праці Чортківської міської ради Галина Мельничук.
Проводила семінар провідний юрисконсульт Чортківського районного центру зайнятості Ірина Григорук, яка повідомила присутнім, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, які суттєво впливають на майбутнє людини. Так, погоджуючись на нелігальну роботу, найманий працівник позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюється пенсія, матеріальна допомога у разі настання безробіття, а також компенсація тимчасової непрацездатності. Звернула увагу на відмінності укладання трудового договору та цивільно-правової угоди, види шахрайства з питань працевлаштування в Україні.
Начальник Чортківського обєднаного управління Пенсійного фонду Михайло Сташків з фахівцями фонду розповіли присутнім про основні положення пенсійної реформи, надали роз`яснення стосовно страхового стажу, який враховується при призначення пенсії, ознайомили учасників семінару з умовами та порядком призначення, перерахунку та виплати пенсій, а також з можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України, запропонували зареєструватися на веб-порталі, з метою самостійного контролю за сплатою роботодавцем страхових внесків.
Інспектр праці управління соціального захисту населення, сім`ї та праці Чортківської міської ради Галина Мельничук акцентувала увагу присутніх на різноманітних аспектах порядку укладення трудового договору, про встановлення випробувального терміну при прийнятті на роботу та мінімальних гарантій в оплаті праці працівників.
По завершенню семінару присутні отримали відповіді на свої запитання.
Сподіваємося, що безробітні, які підвищили свою обізнанність щодо переваг легальної зайнятості та правільного оформлення при працевлаштуванні, підвищиться мотивація до легального працевлаштування.
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі