Інформація про коригування тарифів на послуги асенізації та послуги гідродинамічної установки
Відповідно до Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно “Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”, затвердженого Наказом № 390 від 30.07.2012 року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, задля приведення у відповідність до чинного законодавства повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в сфері житлово-комунальних послуг та забезпечення дії регульованих тарифів, виконавчий комітет міської ради доводить до відома споживачів інформацію про коригування тарифів на послуги асенізації (очистка вигрібних ям) та гідродинамічної установки у додатках 1, 2.
Калькуляція на асенізаційну машину з 01.02.2018 (2)
Калькуляція на гідродинамічну машину з 01.02.2018 (2)
Враховуючи актуальність затвердженння нових тарифів на комунальні послуги, не байдужість населення до вартості послуг, необхідність посилення контролю за їх якістю і повнотою, виконавчий комітет Чортківської міської ради просить мешканців міста Чорткова взяти участь в обговоренні нових тарифів на вищевказані послуги.
Пропозиції та зауваження приймаються до 14 березня 2018 року за адресою: 48500, Тернопільська область, м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21, відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури, e-mail: jkhchortkiv@ukr.net, або на адресу комунального підприємства “Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” Чортківської міської ради: 48500, м.Чортків, вул. Сонячна 7.
Телефон для довідок: 2-34-75, 2-23-67, 3-91-19.
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі