Депутати схвалили звіт про роботу Чортківської міської ради
Секретар міської ради Ярослав Дзиндра прозвітував про свою діяльність на цій посаді та про роботу міської ради за період з 06 листопада 2015 по 01 лютого 2018 років.
Зокрема, зазначалось, що Чортківська міська рада VII скликання розпочала свою роботу в листопаді 2015 року у складі 34 депутатів із 6-ти політичних сил.
На даний час у міській раді створено дві фракції та дві групи, об’єднаних за політичними переконаннями, а саме: фракції “Сила людей” та партії “Свобода”, групи радикальної партії Олега Ляшка і об’єднання “Самопоміч”.
Відзначено, що у депутатському корпусі працює 14 жінок (41%), тоді як у V скликанні — 7 жінок (15,5 %), в VI – 10 (22%).
88% депутатів мають вищу освіту, 9 нинішніх депутатів працювали у складі рад попередніх скликань.
За звітний період організовано і проведено тридцять три сесії міської ради, з них 10 — позачергові, проведено 37 пленарних засідань.
Загалом на усіх сесійних засіданнях розглянуто 1075 питань, з них по 956 прийнято позитивні рішення (89%).
Серед питань, розглянутих та прийнятих міською радою — 94 міських програм з питань соціально-економічного розвитку території та за галузевим принципом.
Також прийнято 26 звернень до вищих органів влади — Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Тернопільської обласної ради.
Для порівняння:
за 26 місяців роботи, депутати V скликання прийняли 1587 рішень (04.2006 — 06.2008 р.).
У міській раді працює 5 постійних депутатських комісій. За звітний період проведено 127 засідань. Про свою роботу у 2016 та 2017 роках голови постійних комісій прозвітували перед депутатським корпусом міської ради.
Як вимагає Регламент усі засідання сесій міської ради та постійних депутатських комісій проводились відкрито. Новим у роботі міської ради VII скликання є трансляція в он-лайн режимі пленарних засідань міської ради.
Пленарні засідання переглянуто 7577 громадянами (найбільше — 1336 чол. – I сесія).
На адресу міської ради надійшло 140 (2016 — 76, 2017 — 64) депутатських звернень та один депутатський запит, що розглянуто на сесії міської ради.
Про активність депутатського корпусу свідчить і стан відвідування засідань сесій та участі в їх роботі.
В середньому на кожній сесії у 2016 році були присутні 29 депутатів з 34 обраних, що становить 84,55 %, у 2017 — 25 з 34 обраних (74,5%).
Заслухавши та обговоривши звіт секретаря міської ради Ярослава Дзиндри про роботу Чортківської міської ради VII скликання за період з 06 листопада 2015 по 01 лютого 2018 років прийнято рішення взяти її до відома.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі