Благодійна поїздка в зону АТО
З 23 по 26 грудня 2017 року відбулась благодійна поїздка в зону АТО до воїнів з міста Чорткова та Чортківського району.
У поїздці взяли участь міський голова Володимир Шматько, заступник міського голови Роман Тимофій, депутат міської ради Андрій Маньовський, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту міської ради Віталій Фик, начальник КП Чортківського комбінату комунальних підприємств Віталій Царик, священник УГКЦ “Воздвиження Чесного Хреста” з с. Біла Володимир Заболотний й Степан Осьмак.
Завдяки спільним зусиллям міської влади, підприємців, керівників навчальних закладів м. Чорткова для наших захисників було придбано відповідний перелік необхідних речей, а саме: генератори, бензопили, дрельки, болгарки, дизельне паливо, електропроводка, розетки, набори ключів, набори головок шестигранних, універсальна мийка марки «Karcher», 4 шини до УАЗ, медикаменти, засоби особистої гігієни, продукти, солодощі та інше.
Міський голова Володимир Шматько висловлює щиру подяку усім депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, колективу міської ради, депутату обласної ради Василю Вислоцькому, підприємцям міста Чорткова, священнику УГКЦ “Воздвиження Чесного Хреста” з с. Біла Володимиру Заболотному, волонтерському руху Катедрального собору Верховних Апостолів Петра і Павла, КП Чортківському комбінату комунальних підприємств, генеральному директору підприємства Біллербек Україна перо-пухової фабрики Олександру Федорейку, адміністративному директору підприємства Біллербек Україна перо-пухової фабрики Віталію Федорейку, ПП Любі Костельній магазину “Штіль”, директору аптеки “Мішель” Оксані Стельмащук та Сергію Стельмащуку, ТзОВ “Техпродпостач” громади Колиндян, ПП Ігорю Марчину магазину «Спорттовари», ПП “Інвест-Родина”, директору ЖБК “Комфортлюкс” Анатолію Кузь, директору ПАП “Дзвін” Василю Градовому, ПП Оксані Кобелі магазину “Леол”, керівникам магазину “Молоток”, колективам Чортківських загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів, міської музичної школи та міських бібліотек, Чортківському вищому професійному училищу й усім тим хто долучився до благочинності та надав допомогу військовослужбовцям зони АТО на загальну суму 123 тис. грн.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі