Із засідання XXXIII сесії міської ради
На ІІ пленарному засіданні XXXIII сесії Чортківської міської ради, яка продовжила свою роботу 21 грудня поточного року депутати розглянули 13 питань внесених до порядку денного.
Зокрема, внесли зміни до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року № 491 «Про міський бюджет на 2017 рік», за яким відповідно до розпорядження голови Тернопільської ОДА від 21 грудня поточного року № 870-од «Про схвалення проекту змін до обласного бюджету на 2017 рік» – зменшено обсяг субвенцій з державного бюджету на надання пільг на житлові субсидії населенню на 1 млн. 99 тис. 600 грн. та відповідно зменшено видатки на вказану суму.
Власні доходи міського бюджету збільшено на 417 880 тис. грн. з них спрямовано на:
видатки житлово-комунального господарства 236 480 тис. грн.;
позашкільна освіта – 27 000 тис. грн.;
спорт – 22 000 тис. грн.;
матеріальну допомогу жителям міста – 48 800 тис. гнр.;
апарат міської ради 53 600 грн.;
передано до районного бюджету 30 000 тис. грн.. на співфінансування ДЮСШ.
Крім того, у зв’язку з завершенням бюджетного року проведено ряд переміщень по загальному та спеціальному фондах у межах кошторисних призначень головних розпорядників коштів.
Детально обговоривши проекти рішень депутати внесли зміни в рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №472 «Про затвердження Програми підтримки і розвиток комунального підприємства «Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства на 2017 рік»; в рішення міської ради від 06 липня 2017 року №573 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Чорткова на 2017 рік» , розглянули земельні питання та інше.
Після розгляду усіх питань порядку денного ІІ пленарне засідання XXXIII сесії міської ради було закрите.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
«РИТУАЛЬНА СЛУЖБА» НАДАЄ ПОСЛУГИ З ПРИБИРАННЯ МОГИЛ
Якщо ви проживаєте закордоном, чи в іншому місті, чи у вас через інші причини …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ЗУСТРІВСЯ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ ДВОХ БАГАТОПОВЕРХІВОК
Міський голова Чорткова Володимир Шматько разом із командою зустрівся із мешканцями ОСББ по вул. …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ТА ВПО ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЇХАЛИ НА БЕЗКОШТОВНЙ ВІДПОЧИНОК У ШВЕЦІЮ
Наше шведське місто-побратим Карлскруна вкотре, вже другий рік поспіль, запросило дітей військових та ВПО …Читати даліДОПОМОЖИ ВОЇНАМ ТА ЦИВІЛЬНИМ! НЕ ВИСТАЧАЄ КРОВІ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!
У пункті забору та зберігання донорської крові Чортківської центральної міської лікарні (313 кабінет, 3-й …Читати даліГрафік засідань постійних комісій міської ради перед проведенням 96– ої сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання 16 серпня 2024року
Графік засідань постійних комісій міської ради перед проведенням 96– ої сесії …Читати далі