У Чорткові відбулося відкриття центральної ялинки міста
У найказковійший день року – День святого Миколая, громада міста зібралась на площі Героїв Євромайдану, щоб розпочати новорічні та різдвяні святкування та разом з Миколаєм відкрити головну ялинку Чорткова.
«Вже третій рік поспіль ми збираємось громадою нашого міста, щоб засвітити ялинку і розпочати новорічні і різдвяні святкування.
Сьогодні, в день коли усі очікують подарунків і дива, хочу побажати Вам міцного здоров’я, злагоди й достатку у кожній родині, мирного неба над головою!”,– сказав Володимир Шматько.
Міський голова подякував родині Ліщинських, які подарували місту ялинку і вперше за багато років, на площі встановлена головна ялинка Чорткова. Також Володимир Петрович закликав малечу колядувати не тільки у церкві, а й прийти заколядувати до міського голови.
Всечесні отці поблагословили відкриття ялинки та побажали усім миру, щоб святий Миколай завжди був прикладом для наслідування, а добрі вчинки завжди мали місце в житті кожного.
Розважили присутніх артисти-аніматори з центру свята “Коровай” ( місто Тернопіль), які показали незабутню видовищну виставу, де були і ангелятко, і ябіда, черепашка і звичайно добрий і справедливий Миколай.
Головна новорічна красуня міста засяяла сотнями вогників, під гучні оплески присутніх.
Діти веселились, розгадували загадки та з нетерпінням чекали подарунків. Святий Миколай щедро роздавав солодощі малечі та давав настанову бути слухняними.
Свято організоване відділом культури, туризму, національностей та релігії міської ради. На солодкі подарунки з міського бюджету було виділено 17 000 тис. грн.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі