Із пленарного засідання чергової сесії
На черговій XXXIII сесії міської ради заслухано звіт міського голови Володимира Шматька за рік діяльності. Після обговорення – вирішено взяти звіт до відома.
Прозвітували про свою роботу і голови постійних комісій міської ради: з питань містобудування, земельних відносин, екології та сталого розвитку – Сергій Міщій; з гуманітарних питань та соціального захисту громадян – Віра Гаврисьо.
Обговоривши інформацію депутати вирішили взяти її до відома.
Про роботу відділу муніципального розвитку, інвестицій та енергоменджменту в 2016-2017 роках депутатів поінформувала начальник відділу Юлія Демкович.
Зокрема, зазначалось, що за звітній період відділом підготовлено 22 проектні заявки на грантові, донорські, кредитні програми,
проводиться робота із налагодженням відносин з вітчизняними та іноземними партнерами міста в сфері муніципального розвитку,
підписано меморандуми про співпрацю:
між Державним агенством з енергоефективності та енергозабезпечення України;
наміри співпраці щодо вимірювання динаміки розвитку міста в рамках City Progress Indexs; між Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень.
Спільно із Асоціацією енергоефективних міст України проведено Дні сталої Енергії задля підвищення рівня обізнаності мешканців міста у сфері енергоефективності та енергозбереження.
За грантові кошти програми розвитку ООН “Глобальний екологічний фонд” впроваджено в 21 бюджетну установу (43) будівлі систему енергомоніторингу “ІСУ” компанії ФІАТУ”.
Спільно з Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень реалізовано програму “Громадський бюджет міста Чорткова” – бюджет міських ініціатив та ін.
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу муніципального розвитку, інвестицій та енергоменджменту Юлії Демкович, депутати вирішили взяти її до відома та доручили посилити контроль за моніторингом грантових програм та конкурсів.
З метою координації роботи міської ради депутатами затверджено план роботи Чортківської міської ради на I півріччя 2018 року та доручено головам постійних комісій забезпечити виконання запланованих заходів.
Впродовж засідання розглянуто та затверджено ряд міських програм, внесено зміни та доповнення до діючих програм, прийнято звернення до вищих органів влади щодо захисту інституту традиційної сім’ї в Україні та щодо ситуації навколо НАБУ та ін.
Продовження пленарного засідання XXXIII сесії міської ради заплановано на 22 грудня п.р.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі