Головний фінансовий документ міста Чорткова прийнято!
На пленарному засіданні XXXIII сесії міської ради, яку провів міський голова Володимир Шматько розглянуто більше 60 питань порядку денного.
Після опрацювання кожного з внесених проектів рішень на засіданнях профільних комісій міської ради, депутати, з урахуванням деяких поправок, прийняли відповідні рішення.
Одним із найважливіших – стало затвердження бюджету на 2018 рік.
Відповідно до прийнятого рішення визначено доходи міського бюджету у сумі 266 млн. 71 тис. 900 грн. та затверджено видатки у сумі 274 млн. 71 тис. 900 грн., що на 8 млн. грн. більше за рахунок залучення кредиту від міжнародної фінансової організації Північна Екологічна Фінансова Корпорація (НЕФКО).
На співфінансування проекту “Заходи енергоефективності в м. Чорткові” (термомодернізація Чортківської ЗОШ I-III ступенів № 5) заплановано 1 млн. 180 тис. грн.
На співфінансування реконструкції очисних споруд — 2 млн. грн.
З метою сприяння розвитку малого та середнього підприємництва затверджено зміни та доповнення до Програми розвитку малого та середнього підприємництва м. Чорткова на 2017-2018 роки, а саме:
у заходах до Програми серед пріоритетних завдань – виділення 300 тис. грн. на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва у виробництві.
На будівництво міського комунального критого ринку передбачено кошти у сумі 4 млн. грн.,
700 тис. грн. – на Програму підтримки ОСББ ( у 2017 було виділено 88 тис. 940 грн.),
500 тис. грн. – на Програму надання шефської допомоги на відновлення військового містечка № 22 в місті Чорткові на 2018 р.,
300 тис. грн. – на Програму підтримки та розвитку дітей з особливими потребами та дітей соціально-незахищених категорій міста Чорткова на 2018 р. (Дім милосердя),
на встановлення освітлення, організацію дорожнього руху, здійснення капітальних і поточних ремонтів доріг і тротуарів – 10 млн. 260 тис. грн.
У складі видатків міського бюджету:
на галузь освіти – 87 млн. 41 тис. 600 грн., з них – 31 млн. 307 тис. 300 грн. – освітня субвенція з Державного бюджету,
на фізичну культуру і спорт – 385 тис. 800 грн.,
на галузь культури і мистецтва – 8 млн. 672 тис. 600 грн.,
на галузь охорони здоров’ я – 23 млн. 368 тис. 600 грн., з них медична субвенція з Державного бюджету – 22 млн. 598 тис 600 грн.
Також затверджено перелік об’єктів, які будуть фінансуватись з міського бюджету, перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2018 рік та ін.
Над прийняттям рішень XXXIII сесії міської ради працювали 30 депутатів із 34 обраних.
Пленарне засідання відбулось за участі начальників відповідних структурних підрозділів міської ради, представників ЗМІ, громадськості.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі