У Чорткові відзначили свято Покрови Пресвятої Богородиці
Сьогодні, 14 жовтня в Україні відзначають чотири свята – 75-річчя створення УПА, День українського козацтва, День захисника України та Покрова Пресвятої Богородиці.
Глибоко символічно, що ці свята – велике християнське свято і національне свято – об’єдналися в одну дату. Адже цей день символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.
На урочистому заході, що відбувся у Чорткові біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці, пам’ятника відродження української держави і пам’ятника Героям Небесної Сотні були присутні народний депутат України Олег Барна, представники міської, районної влади, духовенство, громадськість.
Спільною молитвою присутні вшанували славних синів України – героїв повстанської армії, воїнів-визволителів у роки Другої світової війни, Героїв Небесної Сотні і героїв антитерористичної операції: Романа Ільяшенка, Дениса Громового, Руслана Коцюка, Романа Рущака, Лесю Герас, Ігоря Штуника, Івана Сторчака.
Преосвященні владики і всечесні отці відправили поминальну панахиду.
Керівники міської, районної влади, громадськість поклали до підніжжя пам’ятника Героям Небесної Сотні, пам’ятника воїнам УПА, полеглим за незалежність України квіти та поминальні свічки.
Звертаючись до присутніх, міський голова Володимир Шматько подякував ветеранам УПА, офіцерам, солдатам, старшинам, усій громаді Чорткова за сьогоднішню спільну молитву біля святого для кожного жителя місця – пам’ятника, полеглим за свободу і незалежність України.
Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради почесною відзнакою міського голови «За честь і відвагу» за героїчний вчинок і врятовані життя нагороджено посмертно Михайла Дроздовського – учасника АТО.
За активну громадянську позицію, мужність, сміливість, проявлену у рятуванні життя дитини та з нагоди відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва та 75-річниці створення УПА очільник міста вручив подяку студенту державного навчального закладу «Чортківське вище професійне училище» Олександру Стахуру.
Завершилось свято спільним виконанням церковного гімну України «Боже великий, єдиний».
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі