УВАГА! КОНКУРС!
Чортківська міська рада оголошує конкурс на зайняття посади незалежного члена Наглядової ради комунального підприємства.
З метою забезпечення прозорості діяльності комунальних підприємств, підвищення ефективності управління та поліпшення їхньої роботи, відповідно до статті 78 Господарського кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міською радою прийнято рішення від 14.09.2017 р. № 789 “Про створення Наглядових рад при комунальних підприємствах Чортківської міської ради”.
Згідно з цим рішенням при кожному комунальному підприємстві буде утворена Наглядова рада у кількості 6-ти чоловік, з яких 2 члени ради обираються на конкурсних засадах серед жителів міста.
Для участі у конкурсі необхідно надати:
1) заяву в довільній формі про участь у конкурсі з відбору незалежних членів наглядових рад з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
2) ксерокопії першої та другої сторінок паспорта громадянина України та сторінок, де зазначаються відомості про місце реєстрації кандидата, або документа, що надається громадянинові України, у зв’язку з втратою паспорта (для іноземців та осіб без громадянства – іншого документа, що посвідчує особу);
3) автобіографію кандидата, що обов’язково повинна містити: прізвище (усі прізвища у разі зміни), власне ім’я (усі власні імена, в тому числі у разі зміни) та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;
4) копію документів про освіту (науковий ступінь, вчене звання);
5) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру), за рік, що передує року, в якому було оприлюднене оголошення про конкурс, за формою, встановленою Національним агентством з питань запобігання корупції.
Кандидат також може подати інші додаткові матеріали на власний розсуд.
За більш детальною інформацією звертайтесь у відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Чортківської міської ради.
Контактні телефони: 3 31 19; 097 712 96 04.
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі