Міський голова привітав людей з вадами слуху і людей похилого віку
Сьогодні міський голова Володимир Шматько спільно з директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Чорткова Тарасом Фаріоном, завідувачем відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Марією Гаджалою привітали членів Чортківської ТО УТОГ з днем глухих та подарували продуктові набори, придбані за благодійні кошти.
За сприяння міської ради та згідно з Програмою підтримки і розвитку діяльності Чортківської районної організації Товариства Червоного Хреста “Турбота і милосердя” Тернопільської області в м. Чорткові на 2017 рік” та виділеним коштам у сумі 10 тис. грн., Товариство Червоного Хреста організували святковий захід та обід, приурочений до Міжнародного дня людей похилого віку .
Звертаючись до присутніх міський голова Володимир Петрович зазначив, що Міжнародний день людей похилого віку — не тільки ще одна можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це привід до роздумів щодо подальшої долі нашого народу, його культури, взаємозв’язку старших поколінь з наймолодшими. Не варто забувати й те, що ваше покоління відстоювало свободу нашого нації! Адже ваша праця, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
“ У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Бажаю всім літнім людям України міцного здоров’я, миру, радості, добра, благополуччя та віри у краще майбутнє!“,- сказав Володимир Петрович.
Розважали гостей свята художніми номерами вихованці ДНЗ №1, під керівництвом завідувача дитячого закладу Раїси Обшарської і педагогічного колективу.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі