Міська рада братиме участь у конкурсі з енергоефективності
На виконання підписаної міським головою Володимиром Шматьком у жовтні місяці 2016 року у м. Єревані (Вірменія) Європейської ініціативи “Угода мерів — Схід” та з метою подання пропозиції до програми ЄС «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) та реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку та адаптації до змін клімату м. Чорткова до 2030 р., очільник міста спільно з начальником відділу муніципального розвитку, інвестицій та енергоменджменту Юлією Демкович, головним спеціалістом управління освіти, молоді та спорту Світланою Волошин за участі директора ЗОШ № 7 Віталія Скриника зустрілись з директором ТОВ БК “Вся Україна” Андрієм Гладських та його представниками для підготовки проекту з енергозбереження та енергетичної ефективності будівлі загальноосвітньої школи № 7.
Оскільки Європейська комісія оголосила конкурс проектних пропозицій щодо підвищення енергоефективності та вирішення проблем зміни клімату в країнах Східного партнерства з метою надання підтримки місцевим органам влади в процесі реалізації заходів, включених в Плани дій зі сталого енергетичного розвитку (SEAPs) і Плани дій зі сталого енергетичного розвитку і клімату (SECAPs), очільник міста доручив фахівцям цієї будівельної компанії в найкоротші терміни провести енергоаудит ЗОШ № 7 та підготувати проектно-кошторисну документацію для подання на конкурс.
Володимир Шматько: “Ми поставили собі мету — створити на базі загальноосвітньої школи № 7 “Школу майбутнього”. Для цього плануємо утеплити дах і фасад будівлі, замінити вікна, встановити вентиляційну систему з рекуперацією, провести реконструкцію котельні з встановленням твердопаливних котлів. У разі перемоги в оголошеному Європейською комісією конкурсі наших проектних пропозицій, наші амбітні плани будуть реалізовані”.
![]()
![]()
![]()
![]()
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі