Відбулась позачергова сесія міської ради
На 29 позачерговій сесії, яку провів міський голова Володимир Шматько розглянуто три питання.
Одноголосно депутати надали дозвіл Чортківській міській раді на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Князя В. Великого, 4б в м. Чорткові (ЗОШ I-III ст. № 5).
Це рішення є наступним послідовним кроком після прийняття на 28 позачерговій сесії міської ради, що відбулась 22 серпня п.р. в комунальну власність міста Чортківську загальноосвітню школу № 5.
Розглянувши протокол засідання конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із оцінки земель, депутати одностайно затвердили протокол засідання конкурсної комісії від 22.08. 2017 № 4 з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах щодо проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих по вул. С. Бандери, 60 та С. Бандери, 60 Д в м. Чорткові та визнали переможцем конкурсу ФО-П Олену Вірковську.
Цим же рішенням депутати уповноважили міського голову Володимира Шматька укласти договір на виконання послуг з оцінки земель з переможцем конкурсу Оленою Вірковською.
Варто зазначити, що міська рада як орган місцевого самоврядування мала право укладати договір будь з ким на власний розсуд, не проводячи конкурс на визначення суб’єктів по виконанні цих робіт, так як на законодавчому рівні така норма не регламентована.
Проте, задля прозорого і незалежного визначення виконавця робіт із оцінки земель, комісією розглядались конкурсні пропозиції від трьох фірм. За результатами і було визначено переможця.
Наступне питання, погоджене депутатами стосувалось внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року № 491 “Про міський бюджет на 2017 рік”.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі