Депутати затвердили Положення про порядок використання шкільного автобуса
Затвердженим Положенням визначено порядок використання шкільного автобуса, отриманого в рамках реалізації державної цільової Програми “Шкільний автобус”, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 року № 31, а також
завдяки ініціативі міського голови Володимира Шматька, підтримці голови облдержадміністрації Степана Барни, депутатів рад усіх рівнів і особисто Любомира Білика, начальника управління освіти, молоді та спорту Людмили Поліщук та ін. Цей спеціальний транспортний засіб для школярів міста Чорткова придбано на умовах співфінансування 70% – кошти державного бюджету (1 млн. 170 тис. грн.), 30% ( 510 тис. грн.) – кошти міського бюджету.
Організація перевезень учнів та педагогічних працівників буде здійснюватись у відповідності до діючих нормативно-правових актів України із забезпечення безпеки дорожнього руху, перевезень пасажирів автобусами.
Шкільний автобус буде здійснювати регулярні перевезення за встановленим маршрутом і розкладом, з посадкою і висадкою дітей і педагогів на передбачених маршрутом зупинках до місць навчання, а також для організації екскурсійних поїздок, здійснення нерегулярних перевезень учнів та педагогів до місць проведення позакласних і позашкільних, виховних, культурно-масових заходів і спортивних змагань, забезпечення участі представників навчально-виховного процесу в нарадах, семінарах, конференціях тощо.
Положенням регулюються повноваження управління освіти, молоді та спорту міської ради та обов’язки керівника загальноосвітнього навчального закладу — балансоутримувача шкільного автобуса, що здійснюватиме перевезення учнів і педагогів.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
Ветеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати даліЗА ПАРКУВАННЯ НА АВТОБУСНІЙ ЗУПИНЦІ – ШТРАФ!
Відділ муніципальної інспекції та контролю за паркуванням Чортківської міської ради продовжує виявляти недобросовісних водіїв, …Читати далі