Сім’ї учасників АТО відпочивали в Карпатах
У рамках міської програми “Соціальна підтримка сімей, дітей та молоді на 2015-2017 роки” за ініціативи ЦССДСМ Чортківської міської ради та сприяння Комісії у справах родини Бучацької Єпархії УГКЦ організовано літній табір «Щасливі разом» для сімей учасників бойових дій в зоні АТО, який проходив з 10 по 13 серпня 2017 року в реколекційному відпочинковому домі, Монастирі сестер мироносиць в м. Яремче.
Набір та відправлення сімей організував ЦССДСМ міської ради. Всього оздоровились 25 чоловік, з них 10 дітей. На проїзд для сімей учасників бойових дій в зоні АТО з міського бюджету виділено кошти у сумі 6 тис. грн.
Програму заходів, екскурсій, поїздок працівники Центру спільно з отцем Іваном Микитюком розробили завчасно.
Таким чином, щодня учасники мали змогу змістовно провести дозвілля. Протягом трьох днів сім’ї відпочили не лише фізично, але й збагатились духовно. Кожен день розпочинався із Святої Літургії. Учасники табору мали можливість ближче познайомитися один з одним під час тематичних зустрічей. Великий вплив мали духовні бесіди з отцем Іваном. Волонтери проводили для дітей цікаві ігри, розваги, організували англійський клуб.
Сім’ї мали змогу відвідати Монастир Успіння Матері Божої у селі Погоня, Тисменицького району Івано-Франківської обл., поспілкуватись з настоятелем монастиря, отцем Никидимом, який розповів про Чудотворну силу ікону Погінської Богоматері.
Впродовж відпочинку діти й дорослі насолоджувались чудовими краєвидами Карпат, дихали свіжим гірським повітрям, скуштували смачні, по-домашньому і з любов’ю приготовлені сестричками страви. Також, згідно з екскурсійною програмою, побували на водоспаді «Гук» та водоспаді в м. Яремче, відвідали Буковель, вольєрне лісове господарство, сувенірний ринок, піднімались стежками Довбуша, розпалювали ватру, співали українські народні та духовні пісні.
Прекрасні умови проживання й насичена програма перебування залишили у дітей та дорослих незабутні позитивні враження від поїздки.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
КАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати даліЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА ТИМЧАСОВО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД КОСІННЯ ТРАВИ ЧЕРЕЗ АНОМАЛЬНУ СПЕКУ
Це стосується більшості парків, скверів та інших зелених зон громади. Водночас закликаємо представників багатоквартирних …Читати даліНАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати далі