Військовій частині—сприяння міської влади
Міський голова Володимир Шматько спільно з начальником Чортківського комбінату комунальних підприємств Віталієм Цариком відвідали військове містечко № 22 на території міста Чорткова, де проводяться роботи по приведенню до належного стану інфраструктури цього об’єкту.
Очільник міста активно підтримує “Програму відновлення військового містечка № 22 у м. Чорткові для розміщення військового підрозділу 44-тої окремої артилерійської бригади на 2017 рік”, тому одразу відгукнувся на прохання полковника 44-ї окремої артилерійської бригади Сергія Баранова додатково допомогти військовим із необхідними знаряддями праці для прибирання цієї території.
Військовим подарували бензопилу (вартість 4 400 гривень) і мотокосу (вартість 12 500 гривень) марки STIHL. До подарованої техніки додали: масло та бензин, а також віники, граблі.
Відповідно до “Програми відновлення військового містечка № 22 у м. Чорткові для розміщення військового підрозділу 44-тої окремої артилерійської бригади на 2017 рік” протягом 2017 року міським бюджетом передбачено кошти у сумі 800 тис. грн., що будуть спрямовані на поточні роботи з відновлення водопровідних, каналізаційних, електричних мереж тощо.
Вже у наступному 2018 році на постійне місце дислокації планується розміщення 800-900 військовослужбовців.
Звертаючись до присутніх міський голова подякував військовослужбовцям за службу, яку вони несуть у такий нелегкий час, і додав: “Звертаюсь до вас не лише як міський голова Чорткова, але й як старший лейтенант запасу, учасник бойових дій.
На моє глибоке переконання кожен чоловік повинен знати, що таке служба і як поводитись зі зброєю. Тоді і патріотів в нашій країні буде значно більше.
В Україні був період, коли армія була усім забезпечена.
Проте, на початок російської збройної агресії української армії практично не існувало.
Сьогодні служити у Збройних силах України—престижно! Кожен з вас приймав Військову присягу, присягаючи Українському народові завжди бути йому вірним і відданим, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканість.
Ні за яких обставин цю присягу не можна зрадити.
Щиро вдячний за вашу працю!
Впевнений, що спільними зусиллями ми відновимо нашу військову частину, де проходитимуть службу справжні патріоти країни”.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати далі