У Чорткові майстер-клас провели легенди світового футболу!
«Сьогодні у нашому місті надзвичайно важлива подія – на стадіоні «Харчовик» уроки майстерності покажуть легенди футбольної команди «Реал-Мадрид» Іван Перес та Франсіско Павон!
Пишаємося тим, що саме Чортків має унікальну можливість зустрітись із зірками світового футболу, що саме наші діти зможуть перейняти майстерність і досвід у футболістів, що грали у кращих клубах, на кращих стадіонах світу. Дякую тим, хто допоміг влаштувати таке гарне спортивне свято, а саме народному депутату України, голові Тернопільської обласної федерації футболу Тарасу Юрику і фундації зірок світового футболу «Діти». Щиро сподіваюсь, що ця зустріч розкриє у комусь з дітей майбутню зірку футболу!» – сказав міський голова Володимир Шматько.
На святі футболу були присутні представники міської, обласної, районної влади та багато дітей з батьками та вчителями. Зробити захід цікавим і веселим допомогли хлопці з “VIP Тернопіль”. На усіх присутніх чекали веселі жарти, спортивні конкурси, подарунки і, звісно, зустріч з Іваном Пересом та Франсіском Павоном. «Ми щасливі бути сьогодні з вами і бачити усміхнені і радісні обличчя. Колись ми теж були такими дітьми – сповненими віри в краще майбутнє і дуже старанними та наполегливими. Пам’ятайте: щоб стати справжнім професійним футболістом, потрібно багато тренуватись і працювати над собою. Солідарність, робота в команді, повага до противника – це ті якості, котрі ви повинні виховати у собі. А ми приїхали, щоб поділитися з вами своєю любов’ю до футболу і своїм досвідом,” – сказав на зустрічі Іван Перес.
Іван Перес та Франсіско Павон провели юним футболістам майстер-клас, сфотографувалися з усіма бажаючими і подарували на згадку свої автографи.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати далі